(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-08-30 13:06

1 mountain bike

(Nr 1997027)
1 mountain bike

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Boxed,

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport jednośladów odnosi się do sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na wycieczkę na odległych trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania jednośladu. Potrzebę na przewóz dwóch kółek zlecają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także ludzie, którzy dają jednoślad jako upominek.

Szykowanie jednośladu do przewozu

    W przypadku, jak transportujemy nowiusieńki jednoślad trzeba pozostawić go w oryginalnym pakunku. Gdy chcemy to przewozimy również jednoślad, który już był używany, jednak warto ulokować go w kartonie po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego pudła czy też kupić taki karton w supermarkecie budowlanym lub rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w pudle opłaca się zdemontować oraz ściągnąć jakiekolwiek ruchome części – pedały, lampy, czasomierz. Powyższe elementy jednośladu przydałoby się ulokować w oddzielnych, mniejszych kartonach lub zabezpieczyć fragmentami brystolu i przykleić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej 2 cm grubości). Wystające fragmenty takie jak śruby lub przerzutki warto osłonić kartonowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w opakowaniu warto zabezpieczyć gazetami albo folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie jest w stanie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

    Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zlecić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o dowiezienie materiałów zabezpieczających jednoślad.

Koszt przewozu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: długości trasy, liczby jednośladów, ich wielkości, a także daty realizacji transportu. Na przykład transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena około 90 złotych. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy średnio 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 zł.

Adres i termin nadania

Sydney, Australia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Viborg, 8800, Dania

Termin elastyczny