(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-08-30 13:06

1 mountain bike

(Nr 1997027)
1 mountain bike

Waga w kg:

15.00

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Boxed,

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów tyczy się sytuacji, w których pragniemy wybrać się na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania jednośladu. Opcję transportu dwóch kółek zamawiają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także ludzie, którzy ofiarowują rower w prezencie.

Przygotowanie roweru do przewozu

    W przypadku, kiedy transportujemy nowy rower należy pozostawić go w oryginalnym pakunku. Gdy chcemy to przewozimy również rower, który już był używany, jednak przydałoby się ulokować go w pudle po rowerze (warto skorzystać z oryginalnego pudła , ewentualnie nabyć odpowiedni karton w sklepie budowlanym lub rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w pudle opłaca się poodkręcać oraz usunąć wszelkie ruchome elementypedały, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione części roweru przydałoby się umieścić w odrębnych, mniejszych pudełkach bądź zabezpieczyć kawałkami tektury i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej dwa centymetry grubości). Wychodzące fragmenty na przykład jak śruby bądź przerzutki wypadałoby zabezpieczyć kartonowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w opakowaniu trzeba osłonić gazetami bądź folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie jest w stanie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności karton zaklejamy szeroką i solidną taśmą.

    Kiedy podejmiemy decyzję, aby zlecić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy martwić się o doręczenie surowców chroniących paczkę.

Koszt transportu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od kilku czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby jednośladów, ich gabarytów, a również daty wykonania przewozu. Np., przewóz jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 . Za transport roweru z Częstochowy do Holandii zapłacimy ok. 120 PLN. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 .

Adres i termin nadania

Sydney, Australia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Viborg, 8800, Dania

Termin elastyczny