(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1 okno drewniane przesuwne luzem 100 x 130 cm waga około 40 kg (Nr 7452228)

1 okno drewniane przesuwne luzem 100 x 130 cm waga około 40 kg

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.15

Wysokość [m]:

1.3

Waga w kg (łączna):

40

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

220

Dystans: 912.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Brzesko

11 lut 2021

Adres i termin dostawy

Niemcy, Dolna Saksonia, Hanower

12 lut 2021


Transport różnych towarów

Giełda transportowa Clicktrans.pl to internetowy portal licytacyjny dotyczący usług transportowych. Giełda przewozowa przedstawia bazę aktualnych zleceń oraz zapewnia firmom przewozowym należyty dostęp do zleceń uszeregowanych według kategorii. Żeby skorzystać z giełdy przewozowej, wystarczy zarejestrować się – opcja ta jest całkiem bezpłatna. Następnie powinno się dodać swoje ogłoszenie (gdy jesteś zleceniodawcą) lub wyszukać ofertę na wyznaczonej trasie (w momencie, gdy jesteś firmą transportową).

Jakie zalety umożliwia Clicktrans?

Portal Clicktrans.pl firmom transportowym daje wgląd do kilkudziesięciu tysięcy ofert w kraju i za granicą, a zleceniodawcom - sposobność zaprezentowania swoich rzeczy setką firm transportowym, które sprawnie oszacują cenę przewozu.

Jakie wolne ładunki znajdują się na giełdzie transportowej?

Na giełdzie przewozowej znajdują się oferty transportowe dla wielorakiego rodzaju ładunków. Osoby zlecające transport mają możliwość zlecić transport w ramach następujących kategorii, na przykład: meble, motocykle i skutery, ładunki, maszyny i sprzęt, łodzie, pojazdy budowlane, przyczepy kempingowe, pojazdy zabytkowe, quady, skutery śnieżne, samoloty, palety, pełna ciężarówka, maszyny i urządzenia przemysłowe, sprzęt AGD, sprzęt sportowy, pianina i fortepiany, szkło/kruche/łamliwe, dzieła sztuki, jachty, żywność i produkty rolne, zwierzęta jak i dużo innych. Do wziętych kategorii ofert transportowych są zaliczane: transport samochodów, transport palet, jak również giełda przeprowadzek. Dużą większość zlecanych przesyłek stanowią zlecenia transportowe na busa, czyli ogłoszenia transportowe do 3,5 tony.