(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Pasażerowie Dodano: 2017-07-25 18:11

1 os z Hannover pod Monachium, od dziś do niedzieli

(Nr 1922153)
1 os z Hannover pod Monachium, od dziś do niedzieli

Dystans: 644.00 km

Informacje dodatkowe:

Muszę się dostać z Hannover pod Monachium, dokładnie Anzing. Niewielki bagaż, najlepiej z adresu pod adres

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pasażerów

    Transport pasażerów może odbywać się autem osobowym (taksówką), małym busem (do 7 osób plus kierowca) lub autobusem (pojazdem przystosowanym do transportu więcej niż 9 osób. Firma zajmująca się przewozem podróżnych powinna mieć certyfikat kompetencji zawodowych i odpowiednie uprawnienia oraz licencje na przewozy krajowe ludzi, a także (w przypadku kursów poza granice kraju) – dokumenty na międzynarodowy transport ludzi.

Koszt przewozu pasażerów

    Koszt transportu ludzi uzależniony bywa przede wszystkim od długości trasy podróży, a także od liczby osób oraz wagi i wielkości walizki, którą przy sobie posiadają podróżni. Firmie transportowej w wyczerpującej wycenie transportu pasażerów, pomoże posiadanie informacji w temacie liczby walizek i toreb jak również innych przewożonych przedmiotów – trzeba podać informację o dokładnej wadze i o wielkości każdej sztuki bagażu. W przypadku, kiedy nie potrafisz podać dokładnych wartości, określ ich wartość i poinformuj firmę przewozową, że przekazane przez Ciebie parametry są orientacyjne.

    Określając trasę podróży warto napisać dokładne adresy – w przypadku, gdy część pasażerów podróżuje do odrębnego miejsca docelowego, dobrze jest poinformować o tym przewoźnika wcześniej, tak aby mógł właściwie zaplanować trasę.

    Przykładowo, za przewóz pasażera razem z bagażem na trasie Reken (Niemcy) - Manchester (UK) kosztował 400 zł. Za przewóz pasażerki wspólnie z psem na trasie Luton (UK) – Szczecin wydano 550 złotych. Transport pasażera z Wellingborough (Wielka Brytania) do Roermond (Holandia) związany był z kosztem 250 złotych.

Adres i termin nadania

Hanower, Niemcy

25 lip 2017

Adres i termin dostawy

Anzing, Niemcy

30 lip 2017