(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Pasażerowie Dodano: 2017-05-01 15:23

1 osoba

(Nr 1762134)
1 osoba

Dystans: 1281.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport pasażerów

    Transport podróżnych może być realizowane samochodem osobowym (taksówką), nie za dużym busem (do 8 osób łącznie z kierowcą) lub autobusem (pojazdem przystosowanym do transportu więcej niż 9 osób. Firma transportowa zajmująca się przewozem ludzi powinna mieć certyfikat kompetencji zawodowych i właściwe zezwolenia lub licencje na przewozy krajowe osób, jak również (w przypadku kursów poza terytorium Polski) – licencję na międzynarodowy przewóz osób.

Koszt przewozu ludzi

    Koszt przewozu osób uzależniony bywa często od długości trasy podróży, jak również od ilości ludzi oraz ciężaru i wymiaru walizki, którą przy sobie posiadają podróżni. Przewoźnikowi w wyczerpującej wycenie transportu ludzi, pomoże posiadanie wiedzy na temat liczby walizek i plecaków oraz innych przewożonych rzeczy – trzeba podać informację o wyczerpującej wadze i o rozmiarach każdej sztuki pakunku. W przypadku, gdy nie potrafisz podać dokładnych wartości, określ ich wartość i poinformuj firmę przewozową, że przekazane przez Ciebie parametry są orientacyjne.

    Wyznaczając kurs podróży należy podać dokładne adresy – w przypadku, gdy kilkoro osób podróżuje do innego miejsca docelowego, warto poinformować o tym przewoźnika przed rozpoczęciem podróży, tak aby mógł właściwie zaplanować drogę podróży.

    Przykładowo, za przewóz podróżnego wspólnie z walizkami z Reken (Niemcy) do Manchesteru (Wielka Brytania) zapłacono 400 zł. Za przewóz pasażerki wspólnie z pupilem z Luton (Wielka Brytania) do Szczecina kosztował 550 PLN. Przewóz podróżnego na trasie Wellingborough (UK) - Roermond (Holandia) wiązał się z kosztem 250 PLN.

Adres i termin nadania

Achern, Niemcy

Od 5 maj 2017 do 6 maj 2017

Adres i termin dostawy

Rzeszów, Polska

Termin elastyczny