(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Pasażerowie Dodano: 2017-05-01 15:23

1 osoba

(Nr 1762134)
1 osoba

Dystans: 1281.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pasażerów

Transport podróżnych

    Przewóz podróżnych może odbywać się autem osobowym (taksówką), niewielkim busem (do 8 osób łącznie z kierowcą) lub autobusem (pojazdem konstrukcyjnie przeznaczonym do transportu więcej niż 9 osób. Firma przewożąca podróżnych powinna posiadać certyfikat kompetencji zawodowych i należyte uprawnienia lub licencje na przewozy krajowe ludzi, jak również (w przypadku transportów poza terytorium Polski) – licencję na międzynarodowy transport ludzi.

Cena przewozu ludzi

    Koszt przewozu pasażerów uzależniony jest przede wszystkim od odległości jaką trzeba pokonać, jak również od liczby ludzi oraz wagi i rozmiaru walizki, którą przy sobie posiadają pasażerowie. Firmie transportowej w dokładnej wycenie transportu pasażerów, pomoże posiadanie wiedzy w temacie liczby walizek i plecaków oraz innych transportowanych rzeczynależy przekazać informację o wyczerpującej wadze i o wymiarach każdej sztuki bagażu. W przypadku, gdy nie znasz dokładnych wartości, oszacuj je i zawiadom o tym firmę przewozową, że przekazane przez Ciebie parametry są orientacyjne.

    Ustalając trasę podróży dobrze jest podać dokładne adresy – w momencie, kiedy kilkoro pasażerów podróżuje do odrębnego miejsca docelowego, dobrze jest powiedzieć o tym przewoźnikowi zawczasu, tak aby mógł właściwie obmyślić drogę podróży.

    Na przykład, za transport podróżnego razem z walizkami z Reken (Niemcy) do Manchesteru (Wielka Brytania) zapłacono 400 złotych. Za przewóz pasażerki razem z pupilem na trasie Luton (UK) – Szczecin wydano 550 PLN. Przewóz pasażera z Wellingborough (Wielka Brytania) do Roermond (Holandia) łączył się z kosztem 250 PLN.


Adres i termin nadania

Achern, Niemcy

Od 5 maj 2017 do 6 maj 2017

Adres i termin dostawy

Rzeszów, Polska

Termin elastyczny