(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Pasażerowie Dodano: 2017-09-04 19:10

1 osoba

(Nr 2008226)
1 osoba

Dystans: 1767.00 km

Informacje dodatkowe:

chcialabym jak najszybciej dostac sie do Newarku prosze o propozycje

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pasażerów

    Transport podróżnych może odbywać się samochodem osobowym (taksówką), małym busem (do 8 osób łącznie z kierowcą) lub autokarem (pojazdem konstrukcyjnie przeznaczonym do przewozu więcej niż 9 osób. Firma transportowa zajmująca się przewozem pasażerów powinna posiadać dokument kompetencji zawodowych i stosowne uprawnienia oraz licencje na przewozy krajowe osób, a także (w przypadku transportów poza granice kraju) – dokumenty na międzynarodowy transport ludzi.

Cena transportu pasażerów

    Koszt transportu ludzi uzależniony jest przede wszystkim od odległości jaką trzeba pokonać, jak również od liczby pasażerów oraz wagi i rozmiaru walizki, którą ze sobą zabierają pasażerowie. Przewoźnikowi w wyczerpującej wycenie transportu pasażerów, przyda się posiadanie wiedzy w temacie ilości walizek i plecaków jak także pozostałych posiadanych przedmiotów – należy przekazać informację o szczegółowej wadze i o wielkości każdej sztuki pakunku. W przypadku, kiedy nie znasz dokładnych informacji o bagażu, oszacuj je i zawiadom o tym firmę przewozową, że przekazane przez Ciebie parametry są przybliżone.

    Określając trasę podróży warto podać szczegółowe informacje o miejscu rozpoczęcia jazdy i zakończenia – w przypadku, gdy kilkoro osób odbywa swoją podróż do różnego miejsca docelowego, warto powiedzieć o tym przewoźnikowi przed rozpoczęciem podróży, tak aby mógł należycie zaplanować trasę.

    Przykładowo, za transport podróżnego wspólnie z bagażem na trasie Reken (Niemcy) - Manchester (UK) kosztował 400 zł. Za transport pasażerki wraz z psem z Luton (Wielka Brytania) do Szczecina wydano 550 zł. Przewóz podróżnego na trasie Wellingborough (UK) - Roermond (Holandia) związany był z kosztem 250 zł.

Adres i termin nadania

Aleja Niepodległości, Częstochowa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Nottinghamshire, Wielka Brytania

Termin elastyczny