(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Pasażerowie Dodano: 2017-09-04 19:10

1 osoba

(Nr 2008226)
1 osoba

Dystans: 1767.00 km

Informacje dodatkowe:

chcialabym jak najszybciej dostac sie do Newarku prosze o propozycje

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pasażerów

Transport podróżnych

Transport podróżnych może odbywać się autem osobowym (taksówką), nie za dużym busem (do 8 osób łącznie z kierowcą) lub autokarem (pojazdem konstrukcyjnie przeznaczonym do przewozu więcej niż 9 ludzi. Firma zajmująca się przewozem ludzi powinna mieć certyfikat kompetencji zawodowych i stosowne uprawnienia lub licencje na przewozy krajowe ludzi, jak również (w przypadku kursów poza granice Polski) – dokumenty na międzynarodowy transport ludzi.

Koszt przewozu osób

Koszt przewozu ludzi uzależniony bywa przede wszystkim od długości trasy podróży, a także od liczby pasażerów oraz ciężaru i rozmiaru walizki, którą ze sobą zabierają podróżni. Przewoźnikowi w dokładnej wycenie transportu pasażerów, pomoże posiadanie wiedzy w temacie ilości walizek lub toreb oraz pozostałych posiadanych rzeczynależy podać informację o szczegółowej wadze i o wielkości każdej sztuki pakunku. W momencie, gdy nie potrafisz podać szczegółowych wartości, wyszacuj je i poinformuj przewoźnika, że przekazane przez Ciebie parametry są orientacyjne.

Wyznaczając trasę podróży warto podać precyzyjne informacje o miejscu rozpoczęcia jazdy i zakończenia – w momencie, kiedy część pasażerów podróżuje do różnego miejsca docelowego, dobrze jest powiedzieć o tym przewoźnikowi zawczasu, tak aby mógł właściwie obmyślić drogę podróży.

Na przykład, za przewóz podróżnego wraz z bagażem z Reken (Niemcy) do Manchesteru (Wielka Brytania) kosztował 400 PLN. Za przewóz pasażerki wspólnie z pupilem z Luton (Wielka Brytania) do Szczecina zapłacono 550 złotych. Przewóz podróżnego na trasie Wellingborough (UK) - Roermond (Holandia) łączył się z kosztem 250 złotych.


Adres i termin nadania

aleja Niepodległości, Częstochowa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warsop, Wielka Brytania

Termin elastyczny