(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Pasażerowie Dodano: 2017-09-08 11:35

1 osoba

(Nr 2016683)
1 osoba

Dystans: 3237.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pasażerów

    Transport podróżnych może być realizowane autem osobowym (taksówką), niewielkim busem (do 8 osób łącznie z kierowcą) lub autokarem (pojazdem przystosowanym do transportu więcej niż 9 pasażerów. Firma zajmująca się przewozem pasażerów powinna mieć certyfikat kompetencji zawodowych i należyte zezwolenia lub licencje na przewozy krajowe osób, jak również (w przypadku kursów poza terytorium kraju) – dokumenty na międzynarodowy transport osób.

Cena transportu ludzi

    Koszt przewozu pasażerów uzależniony jest przede wszystkim od odległości jaką trzeba pokonać, a także od liczby ludzi oraz wagi i wielkości walizki, którą przy sobie posiadają podróżni. Przewoźnikowi w wyczerpującej wycenie transportu ludzi, przyda się posiadanie informacji w temacie liczby walizek i plecaków jak również pozostałych transportowanych przedmiotów – wypadałoby przekazać informację o dokładnej wadze i o wymiarach każdej sztuki pakunku. W momencie, gdy nie znasz szczegółowych wartości, wyszacuj je i poinformuj firmę przewozową, że podane przez Ciebie parametry są zaokrąglone.

    Określając kurs podróży należy podać dokładne informacje o miejscu rozpoczęcia jazdy i zakończenia – w przypadku, kiedy kilkoro pasażerów odbywa swoją podróż do różnego miejsca docelowego, dobrze jest powiedzieć o tym kierowcy przed rozpoczęciem podróży, tak żeby mógł należycie zaplanować trasę.

    Na przykład, za transport pasażera wspólnie z bagażem z Reken (Niemcy) do Manchesteru (Wielka Brytania) wydano 400 PLN. Za transport podróżnej razem z pupilem na trasie Luton (UK) – Szczecin kosztował 550 złotych. Transport podróżnego na trasie Wellingborough (UK) - Roermond (Holandia) wiązał się z kosztem 250 zł.

Adres i termin nadania

Sewilla, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny