(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Pasażerowie Dodano: 2018-01-28 04:54

1 osoba

(Nr 2327248)
1 osoba

Budżet zlecenia [zł]:

300

Dystans: 823.00 km

Transport pasażerów

    Transport pasażerów może odbywać się samochodem osobowym (taksówką), nie za dużym busem (do 7 osób plus kierowca) lub autobusem (pojazdem przystosowanym do transportu więcej niż 9 osób. Firma przewożąca podróżnych powinna posiadać dokument kompetencji zawodowych i właściwe zezwolenia oraz licencje na przewozy krajowe ludzi, a także (w przypadku kursów poza terytorium Polski) – dokumenty na międzynarodowy przewóz osób.

Cena przewozu ludzi

    Koszt przewozu ludzi uzależniony jest często od odległości jaką trzeba pokonać, a także od liczby ludzi oraz ciężaru i wielkości bagażu, który ze sobą zabierają podróżni. Firmie transportowej w dokładnej wycenie transportu ludzi, pomoże posiadanie wiedzy na temat ilości walizek lub toreb jak także pozostałych transportowanych przedmiotów – trzeba podać informację o dokładnej wadze oraz o wielkości każdej sztuki bagażu. W momencie, kiedy nie znasz dokładnych informacji o bagażu, wyszacuj je i poinformuj firmę przewozową, że przekazane przez Ciebie parametry są orientacyjne.

    Ustalając kurs podróży należy podać dokładne adresy – w przypadku, kiedy część pasażerów odbywa swoją podróż do różnego miejsca docelowego, warto poinformować o tym przewoźnika przed rozpoczęciem podróży, tak żeby mógł odpowiednio obmyślić trasę.

    Na przykład, za przewóz podróżnego wspólnie z walizkami z Reken (Niemcy) do Manchesteru (Wielka Brytania) zapłacono 400 złotych. Za transport pasażerki razem z pupilem na trasie Luton (UK) – Szczecin wydano 550 złotych. Transport podróżnego na trasie Wellingborough (UK) - Roermond (Holandia) łączył się z kosztem 250 zł.

Adres i termin nadania

Paczków, 48-370, Polska

Od 1 lut 2018 do 2 lut 2018

Adres i termin dostawy

Recke, 49509, Niemcy

4 lut 2018