(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Pasażerowie Dodano: 2018-01-28 04:54

1 osoba

(Nr 2327248)
1 osoba

Budżet zlecenia [zł]:

300

Dystans: 823.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pasażerów

Transport pasażerów

Transport podróżnych może odbywać się samochodem osobowym (taksówką), nie za dużym busem (do 7 osób plus kierowca) lub autobusem (pojazdem przystosowanym do przewozu więcej niż 9 pasażerów. Firma zajmująca się przewozem pasażerów powinna posiadać dokument kompetencji zawodowych i właściwe uprawnienia oraz licencje na przewozy krajowe ludzi, jak również (w przypadku kursów poza terytorium kraju) – dokumenty na międzynarodowy przewóz ludzi.

Cena przewozu osób

Koszt przewozu osób uzależniony bywa przede wszystkim od długości trasy podróży, jak również od ilości osób oraz wagi i wymiaru walizki, którą ze sobą zabierają podróżni. Firmie transportowej w dokładnej wycenie transportu ludzi, przyda się posiadanie wiedzy na temat liczby walizek lub plecaków oraz innych przewożonych przedmiotów – wypadałoby przekazać informację o wyczerpującej wadze oraz o rozmiarach każdej sztuki bagażu. W momencie, kiedy nie umiesz podać szczegółowych wartości, oszacuj je i zawiadom o tym przewoźnika, że podane przez Ciebie parametry są przybliżone.

Ustalając kurs podróży należy podać precyzyjne adresy – w przypadku, kiedy kilkoro pasażerów jedzie do odrębnego miejsca docelowego, dobrze jest powiedzieć o tym kierowcy zawczasu, tak aby mógł właściwie obmyślić trasę.

Na przykład, za przewóz podróżnego wraz z bagażem z Reken (Niemcy) do Manchesteru (Wielka Brytania) zapłacono 400 PLN. Za przewóz podróżnej razem z pupilem z Luton (Wielka Brytania) do Szczecina wydano 550 złotych. Przewóz pasażera z Wellingborough (Wielka Brytania) do Roermond (Holandia) wiązał się z kosztem 250 złotych.

Adres i termin nadania

Paczków, 48-370, Polska

Od 1 lut 2018 do 2 lut 2018

Adres i termin dostawy

Recke, 49509, Niemcy

4 lut 2018