(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Pasażerowie Dodano: 2018-05-27 18:28

1 osoba

(Nr 2756028)
1 osoba

Budżet zlecenia [zł]:

400

Dystans: 1006.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam Chciałbym się dostać z Asker ( Norwegia) do Miastka (Polska) dnia 16 albo 17 czerwca

Oferty od Przewoźników (0)

700 zł

ID firmy: 75586
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-05-2018, 05:44

Załadunek możliwy w terminach:

2018-06-18

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 700 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pasażerów

    Transport pasażerów może odbywać się autem osobowym (taksówką), niewielkim busem (do 8 osób łącznie z kierowcą) lub autobusem (pojazdem przystosowanym do przewozu więcej niż 9 ludzi. Firma transportowa zajmująca się przewozem ludzi powinna posiadać dokument kompetencji zawodowych i stosowne uprawnienia oraz licencje na przewozy krajowe osób, a także (w przypadku transportów poza granice Polski) – dokumenty na międzynarodowy przewóz ludzi.

Cena transportu osób

    Koszt transportu ludzi uzależniony jest często od długości trasy podróży, a także od ilości ludzi oraz ciężaru i wielkości bagażu, który ze sobą zabierają podróżni. Przewoźnikowi w wyczerpującej wycenie transportu osób, przyda się posiadanie informacji na temat liczby walizek i plecaków jak także innych przewożonych rzeczy – wypadałoby przekazać informację o dokładnej wadze oraz o rozmiarach każdej sztuki pakunku. W momencie, kiedy nie znasz szczegółowych informacji o bagażu, oszacuj je i poinformuj przewoźnika, że przekazane przez Ciebie parametry są przybliżone.

    Wyznaczając kurs podróży dobrze jest napisać szczegółowe informacje o miejscu rozpoczęcia jazdy i zakończenia – w momencie, gdy kilkoro pasażerów podróżuje do innego miejsca docelowego, dobrze jest powiedzieć o tym przewoźnikowi przed rozpoczęciem podróży, tak aby mógł należycie zaplanować trasę.

    Przykładowo, za przewóz pasażera wspólnie z walizkami na trasie Reken (Niemcy) - Manchester (UK) zapłacono 400 zł. Za transport pasażerki razem z psem z Luton (Wielka Brytania) do Szczecina zapłacono 550 złotych. Przewóz pasażera z Wellingborough (Wielka Brytania) do Roermond (Holandia) związany był z kosztem 250 zł.

Adres i termin nadania

Asker, 1384, Norwegia

Od 16 cze 2018 do 17 cze 2018

Adres i termin dostawy

Miastko, 77-200, Polska

Termin elastyczny