(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Pasażerowie Dodano: 2018-05-27 18:28

1 osoba (Nr 2756028)

1 osoba

Budżet zlecenia [zł]:

400

Dystans: 1006.00 km

Transport pasażerów

    Transport pasażerów może odbywać się autem osobowym (taksówką), niewielkim busem (do 8 osób łącznie z kierowcą) lub autobusem (pojazdem przystosowanym do przewozu więcej niż 9 ludzi. Firma transportowa zajmująca się przewozem ludzi powinna posiadać dokument kompetencji zawodowych i stosowne uprawnienia oraz licencje na przewozy krajowe osób, a także (w przypadku transportów poza granice Polski) – dokumenty na międzynarodowy przewóz ludzi.

Cena transportu osób

    Koszt transportu ludzi uzależniony jest często od długości trasy podróży, a także od ilości ludzi oraz ciężaru i wielkości bagażu, który ze sobą zabierają podróżni. Przewoźnikowi w wyczerpującej wycenie transportu osób, przyda się posiadanie informacji na temat liczby walizek i plecaków jak także innych przewożonych rzeczy – wypadałoby przekazać informację o dokładnej wadze oraz o rozmiarach każdej sztuki pakunku. W momencie, kiedy nie znasz szczegółowych informacji o bagażu, oszacuj je i poinformuj przewoźnika, że przekazane przez Ciebie parametry są przybliżone.

    Wyznaczając kurs podróży dobrze jest napisać szczegółowe informacje o miejscu rozpoczęcia jazdy i zakończenia – w momencie, gdy kilkoro pasażerów podróżuje do innego miejsca docelowego, dobrze jest powiedzieć o tym przewoźnikowi przed rozpoczęciem podróży, tak aby mógł należycie zaplanować trasę.

    Przykładowo, za przewóz pasażera wspólnie z walizkami na trasie Reken (Niemcy) - Manchester (UK) zapłacono 400 zł. Za transport pasażerki razem z psem z Luton (Wielka Brytania) do Szczecina zapłacono 550 złotych. Przewóz pasażera z Wellingborough (Wielka Brytania) do Roermond (Holandia) związany był z kosztem 250 zł.

Adres i termin nadania

Asker, 1384, Norwegia

Od 16 cze 2018 do 17 cze 2018

Adres i termin dostawy

Miastko, 77-200, Polska

Termin elastyczny