(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Pasażerowie Dodano: 2018-07-23 14:12

1 OSOBA 1 KOT

(Nr 3000788)
1 OSOBA 1 KOT

Budżet zlecenia [zł]:

350

Dystans: 1070.00 km

Transport pasażerów

    Przewóz podróżnych może być realizowane samochodem osobowym (taksówką), nie za dużym busem (do 7 osób plus kierowca) lub autokarem (pojazdem przystosowanym do transportu więcej niż 9 pasażerów. Firma transportowa przewożąca podróżnych powinna mieć certyfikat kompetencji zawodowych i właściwe uprawnienia oraz licencje na przewozy krajowe ludzi, a także (w przypadku kursów poza granice Polski) – dokumenty na międzynarodowy przewóz osób.

Cena transportu pasażerów

    Koszt przewozu pasażerów uzależniony jest zazwyczaj od długości trasy podróży, jak również od liczby osób oraz ciężaru i rozmiaru bagażu, który ze sobą zabierają pasażerowie. Firmie transportowej w dokładnej wycenie transportu osób, przyda się posiadanie wiedzy w temacie liczby walizek i toreb oraz pozostałych przewożonych rzeczy – wypadałoby podać informację o dokładnej wadze oraz o rozmiarach każdej sztuki bagażu. W momencie, gdy nie znasz dokładnych informacji o bagażu, wyszacuj je i poinformuj przewoźnika, że przekazane przez Ciebie parametry są przybliżone.

    Wyznaczając kurs podróży należy napisać precyzyjne adresy – w przypadku, kiedy część pasażerów odbywa swoją podróż do odrębnego miejsca docelowego, należy poinformować o tym przewoźnika przed rozpoczęciem podróży, tak żeby mógł odpowiednio obmyślić trasę.

    Na przykład, za przewóz pasażera razem z bagażem na trasie Reken (Niemcy) - Manchester (UK) kosztował 400 zł. Za przewóz podróżnej wraz z pupilem na trasie Luton (UK) – Szczecin kosztował 550 złotych. Transport podróżnego na trasie Wellingborough (UK) - Roermond (Holandia) łączył się z kosztem 250 PLN.

Adres i termin nadania

Wehrheim, Niemcy

24 lip 2018

Adres i termin dostawy

Tczew, Polska

25 lip 2018