(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Pasażerowie Dodano: 2018-07-23 18:17

1 OSOBA 1 KOT (Nr 3002188)

1 OSOBA 1 KOT

Budżet zlecenia [zł]:

350

Dystans: 1070.00 km

Transport pasażerów

    Przewóz podróżnych może być realizowane autem osobowym (taksówką), małym busem (do 7 osób plus kierowca) lub autobusem (pojazdem konstrukcyjnie przeznaczonym do przewozu więcej niż 9 osób. Firma przewożąca podróżnych powinna posiadać dokument kompetencji zawodowych i stosowne zezwolenia oraz licencje na przewozy krajowe osób, jak również (w przypadku transportów poza terytorium kraju) – licencję na międzynarodowy przewóz osób.

Koszt transportu osób

    Koszt transportu pasażerów uzależniony bywa przede wszystkim od długości trasy podróży, a także od ilości osób oraz ciężaru i rozmiaru bagażu, który przy sobie posiadają podróżni. Przewoźnikowi w dokładnej wycenie transportu pasażerów, pomoże posiadanie informacji w temacie liczby walizek i plecaków jak również pozostałych transportowanych rzeczy – trzeba podać informację o szczegółowej wadze oraz o rozmiarach każdej sztuki bagażu. W przypadku, kiedy nie umiesz podać dokładnych wartości, wyszacuj je i poinformuj firmę przewozową, że przekazane przez Ciebie parametry są orientacyjne.

    Określając trasę podróży warto napisać precyzyjne adresy – w momencie, gdy część pasażerów odbywa swoją podróż do innego miejsca docelowego, warto poinformować o tym przewoźnika przed rozpoczęciem podróży, tak aby mógł odpowiednio zaplanować drogę podróży.

    Przykładowo, za transport pasażera wraz z walizkami na trasie Reken (Niemcy) - Manchester (UK) wydano 400 zł. Za przewóz podróżnej razem z psem z Luton (Wielka Brytania) do Szczecina wydano 550 PLN. Przewóz pasażera z Wellingborough (Wielka Brytania) do Roermond (Holandia) łączył się z kosztem 250 złotych.

Adres i termin nadania

Wehrheim, Niemcy

24 lip 2018

Adres i termin dostawy

Tczew, Polska

25 lip 2018