(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 osoba 2 walizki (Nr 5968464)

1 osoba 2 walizki

Budżet zlecenia [zł]:

500

Dystans: 1227.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Hesja, Frankfurt Nad Menem

1 kwi 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Przemyśl

Termin elastyczny


Transport pasażerów

Przewóz podróżnych

Przewóz pasażerów może być realizowane samochodem osobowym (taksówką), małym busem (do 8 osób łącznie z kierowcą) lub autobusem (pojazdem konstrukcyjnie przeznaczonym do transportu więcej niż 9 ludzi. Firma zajmująca się przewozem pasażerów powinna posiadać dokument kompetencji zawodowych i należyte uprawnienia oraz licencje na przewozy krajowe ludzi, a także (w przypadku transportów poza granice Polski) – dokumenty na międzynarodowy transport osób.

Cena przewozu ludzi

Koszt przewozu osób uzależniony jest często od odległości jaką trzeba pokonać, jak również od ilości pasażerów oraz ciężaru i rozmiaru bagażu, który ze sobą zabierają podróżni. Przewoźnikowi w szczegółowej wycenie transportu osób, przyda się posiadanie informacji w temacie liczby walizek i toreb oraz pozostałych transportowanych rzeczy – wypadałoby podać informację o wyczerpującej wadze oraz o wielkości każdej sztuki bagażu. W przypadku, kiedy nie umiesz podać szczegółowych wartości, wyszacuj je i poinformuj firmę przewozową, że podane przez Ciebie parametry są przybliżone.

Ustalając trasę podróży warto napisać precyzyjne adresy – w momencie, kiedy część pasażerów odbywa swoją podróż do różnego miejsca docelowego, należy powiedzieć o tym przewoźnikowi zawczasu, tak żeby mógł odpowiednio obmyślić drogę podróży.

Na przykład, za przewóz podróżnego wspólnie z walizkami na trasie Reken (Niemcy) - Manchester (UK) wydano 400 PLN. Za transport pasażerki razem z pupilem z Luton (Wielka Brytania) do Szczecina wydano 550 PLN. Transport podróżnego z Wellingborough (Wielka Brytania) do Roermond (Holandia) związany był z kosztem 250 złotych.