(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Pasażerowie Dodano: 2017-07-25 12:23

1 osoba 4 torby

(Nr 1921481)
1 osoba 4 torby

Dystans: 1685.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pasażerów

    Transport pasażerów może być realizowane samochodem osobowym (taksówką), niewielkim busem (do 7 osób plus kierowca) lub autokarem (pojazdem konstrukcyjnie przeznaczonym do transportu więcej niż 9 pasażerów. Firma zajmująca się przewozem pasażerów powinna mieć certyfikat kompetencji zawodowych i właściwe uprawnienia oraz licencje na przewozy krajowe osób, jak również (w przypadku kursów poza terytorium kraju) – dokumenty na międzynarodowy przewóz osób.

Koszt transportu ludzi

    Koszt transportu pasażerów uzależniony jest często od odległości jaką trzeba pokonać, a także od ilości pasażerów oraz wagi i wielkości bagażu, który przy sobie posiadają pasażerowie. Firmie transportowej w szczegółowej wycenie transportu ludzi, przyda się posiadanie informacji w temacie ilości walizek i plecaków jak również innych posiadanych rzeczy – trzeba przekazać informację o wyczerpującej wadze oraz o wielkości każdej sztuki pakunku. W przypadku, kiedy nie potrafisz podać szczegółowych wartości, oszacuj je i poinformuj firmę przewozową, że przekazane przez Ciebie parametry są orientacyjne.

    Określając trasę podróży dobrze jest napisać szczegółowe informacje o miejscu rozpoczęcia jazdy i zakończenia – w przypadku, kiedy część osób podróżuje do odrębnego miejsca docelowego, warto powiedzieć o tym kierowcy wcześniej, tak aby mógł właściwie zaplanować drogę podróży.

    Przykładowo, za transport podróżnego wraz z bagażem z Reken (Niemcy) do Manchesteru (Wielka Brytania) wydano 400 zł. Za transport podróżnej wspólnie z pupilem na trasie Luton (UK) – Szczecin zapłacono 550 zł. Transport podróżnego na trasie Wellingborough (UK) - Roermond (Holandia) związany był z kosztem 250 złotych.

Adres i termin nadania

Londyn, Wielka Brytania

26 lip 2017

Adres i termin dostawy

Braniewo, Polska

Termin elastyczny