(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Pasażerowie Dodano: 2017-06-04 10:00

1 Osoba i Pies

(Nr 1826354)
1 Osoba i Pies

Budżet zlecenia [zł]:

400

Dystans: 606.00 km

Informacje dodatkowe:

Pies bez klatki musi jechać z osobą z rodziny

Oferty od Przewoźników (0)

900 zł

ID firmy: 449502
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 10:49

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-08

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 900 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pasażerów

    Przewóz pasażerów może odbywać się autem osobowym (taksówką), niewielkim busem (do 7 osób plus kierowca) lub autobusem (pojazdem przystosowanym do przewozu więcej niż 9 pasażerów. Firma zajmująca się przewozem pasażerów powinna mieć certyfikat kompetencji zawodowych i należyte zezwolenia oraz licencje na przewozy krajowe osób, a także (w przypadku kursów poza terytorium Polski) – dokumenty na międzynarodowy transport osób.

Koszt transportu osób

    Koszt przewozu osób uzależniony jest często od długości trasy podróży, a także od liczby osób oraz wagi i wielkości walizki, którą ze sobą zabierają podróżni. Firmie transportowej w szczegółowej wycenie transportu pasażerów, przyda się posiadanie wiedzy w temacie liczby walizek lub toreb oraz pozostałych przewożonych przedmiotów – wypadałoby podać informację o dokładnej wadze i o wymiarach każdej sztuki bagażu. W przypadku, kiedy nie znasz dokładnych informacji o bagażu, wyszacuj je i poinformuj przewoźnika, że podane przez Ciebie parametry są zaokrąglone.

    Określając kurs podróży dobrze jest podać dokładne adresy – w momencie, gdy część osób podróżuje do innego miejsca docelowego, dobrze jest poinformować o tym przewoźnika wcześniej, tak aby mógł należycie zaplanować drogę podróży.

    Przykładowo, za transport podróżnego wraz z bagażem na trasie Reken (Niemcy) - Manchester (UK) kosztował 400 PLN. Za transport podróżnej wraz z psem na trasie Luton (UK) – Szczecin wydano 550 PLN. Przewóz podróżnego na trasie Wellingborough (UK) - Roermond (Holandia) łączył się z kosztem 250 PLN.

Adres i termin nadania

Wiedeń, Austria

Od 10 cze 2017 do 11 cze 2017

Adres i termin dostawy

Ujazd, podkarpackie, Polska

Termin elastyczny