(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Pasażerowie Dodano: 2017-06-04 10:00

1 Osoba i Pies

(Nr 1826354)
1 Osoba i Pies

Budżet zlecenia [zł]:

400

Dystans: 606.00 km

Informacje dodatkowe:

Pies bez klatki musi jechać z osobą z rodziny

Oferty od Przewoźników (0)

900 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 10:49

Załadunek możliwy w terminach:

2017-06-08

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 900 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pasażerów

Przewóz pasażerów

    Transport podróżnych może być realizowane samochodem osobowym (taksówką), nie za dużym busem (do 7 osób plus kierowca) lub autokarem (pojazdem konstrukcyjnie przeznaczonym do przewozu więcej niż 9 ludzi. Firma przewożąca ludzi powinna posiadać certyfikat kompetencji zawodowych i stosowne zezwolenia lub licencje na przewozy krajowe osób, a także (w przypadku kursów poza terytorium Polski) – licencję na międzynarodowy transport osób.

Cena przewozu pasażerów

    Koszt transportu ludzi uzależniony bywa często od odległości jaką trzeba pokonać, jak również od ilości ludzi oraz wagi i rozmiaru bagażu, który ze sobą zabierają pasażerowie. Firmie transportowej w wyczerpującej wycenie transportu ludzi, przyda się posiadanie informacji w temacie liczby walizek i plecaków jak również innych posiadanych rzeczytrzeba przekazać informację o szczegółowej wadze i o rozmiarach każdej sztuki bagażu. W przypadku, kiedy nie umiesz podać szczegółowych wartości, wyszacuj je i zawiadom o tym przewoźnika, że przekazane przez Ciebie parametry są zaokrąglone.

    Wyznaczając kurs podróży należy podać precyzyjne informacje o miejscu rozpoczęcia jazdy i zakończenia – w momencie, kiedy część pasażerów odbywa swoją podróż do odrębnego miejsca docelowego, warto poinformować o tym przewoźnika przed rozpoczęciem podróży, tak żeby mógł należycie obmyślić trasę.

    Na przykład, za przewóz podróżnego wraz z walizkami na trasie Reken (Niemcy) - Manchester (UK) zapłacono 400 . Za przewóz pasażerki wspólnie z pupilem z Luton (Wielka Brytania) do Szczecina wydano 550 . Transport pasażera na trasie Wellingborough (UK) - Roermond (Holandia) związany był z kosztem 250 złotych.


Adres i termin nadania

Wiedeń, Austria

Od 10 cze 2017 do 11 cze 2017

Adres i termin dostawy

Ujazd, podkarpackie, Polska

Termin elastyczny