(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2017-10-26 15:34

1 osobowa przeprowadzka

(Nr 2116683)
1 osobowa przeprowadzka

Waga w kg (łączna):

100.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [zł]:

10000

Dystans: 1516.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i długotrwałym procesem, jednak gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych trudności.

     Na początek warto wykonać eliminację posiadanych sprzętów. Jak czegoś od dawna nie stosujemy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych mebli przydadzą się solidne pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który przeważnie przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić talerze na parę kartonów, aby bezproblemowo było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy wypakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Gdy mamy materiały chroniące, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe przedmioty, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, pościel i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Tymczasem nieduże meble zawińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

     Zlecając przewóz warto poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, lub przeszkody w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli występują specjalne zasady dotyczące konkretnych rzeczy.

     Najkorzystniejsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i zabezpieczenie waszego dobytku.

Adres i termin nadania

Bristol, Wielka Brytania

11 gru 2017

Adres i termin dostawy

Lubin, 59-300, Polska

13 gru 2017