1 packa (rower) do Polsce (Nr 6416307)

1 packa (rower) do Polsce

Długość [m]:

1.1

Szerokość [m]:

0.28

Wysokość [m]:

0.82

Waga w kg (łączna):

25

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Stany Zjednoczone, Iowa, Des Moines

Od 19 sie 2020 do 30 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Od 20 wrz 2020 do 31 paź 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej ciekawą usługę transportu paczki, dobrą praktyką jest wystawić za darmo ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem warto podać typ przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Te informacje są wyjątkowo istotne, kiedy planujemy przesłać paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Nim wybierzesz przewoźnika, upewnij się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując paczkę do wysyłki opłaca się nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto naładować fragmentami trocin, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć tworzywa do zapakowania pakunku?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy rzecz do pudła, oszacujmy jego stan, usuńmy wszystkie zbędne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zmylić przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć wierzch kartonu. Do powierzchni pudła przymocujmy widoczną kartkę, na której zapiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).