(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-02-26 11:41

1 package

(Nr 2416312)
1 package

Długość [m]:

59

Szerokość [m]:

41

Wysokość [m]:

28

Waga w kg (łączna):

6.40

Ilość sztuk:

1

Dystans: 3856.00 km

Transport paczek

    Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej gabarytów, wagi oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby znaleźć najbardziej atrakcyjną opcję transportu przesyłki, dobrą praktyką jest opublikować darmowe ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem dobrze jest podać typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są bardzo ważne, jeśli chcemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Zanim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując przesyłkę do transportu trzeba nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można naładować kawałkami trocin, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Bardzo delikatne paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać tworzywa do zapakowania przesyłki?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy przedmiot do opakowania, oceńmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbyteczne naklejki i teksty, które mogą zmylić firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić klapy kartonu. Na zewnątrz kartonu przyklejmy białą kartkę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Lewes, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Palma, Hiszpania

Termin elastyczny