(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-06-27 11:27

1 paczka

(Nr 1873784)
1 paczka

Dystans: 1966.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej kształtów, wagi i od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej ciekawą opcję transportu przesyłki, dobrą praktyką jest wystawić bezpłatne ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Dodatkowo przed samym transportem można zaznaczyć rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i łamliwe. Te informacjeszczególnie ważne, jeżeli chcemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej czujności. Nim wyłonisz firmę transportową, utwierdź się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując paczkę do transportu opłaca się nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniempustą przestrzeń należy naładować fragmentami trocin, papieru czy też materiałem. Nadzwyczaj kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć materiały do zapakowania pakunku?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim umieścimy przedmiot do opakowania, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na zewnątrz pudła przyklejmy białą kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Bradford, Wielka Brytania

Od 29 cze 2017 do 30 cze 2017

Adres i termin dostawy

Maków Podhalański, Polska

Od 30 cze 2017 do 1 lip 2017