(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-06-27 14:00

1 paczka

(Nr 1874351)
1 paczka

Dystans: 1964.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi i od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej ciekawą opcję przewozu przesyłki, dobrą praktyką jest wystawić za darmo zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Oprócz tego przed samym przewozem dobrze jest podać rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie informacjeszczególnie istotne, jeżeli chcemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Nim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując paczkę do przewozu należy nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniemwolną przestrzeń można wypełnić fragmentami styropianu, papieru lub materiałem. Nadzwyczaj delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać materiały do zapakowania pakunku?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy przedmiot do pudła, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbyteczne etykiety i teksty, które mogą zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić pokrywy pudła. Do powierzchni pudła przymocujmy białą kopertę, na której zanotujemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Birmingham, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Dębica, Polska

Termin elastyczny