(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-07-26 17:53

1 paczka

(Nr 1923837)

Długość [m]:

440

Szerokość [m]:

330

Wysokość [m]:

440

Waga w kg:

8.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 1094.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru i od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej korzystną usługę przewozu pakunku, opłaca się wystawić za darmo zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym transportem warto zaznaczyć rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Te wskazówkiszczególnie istotne, gdy planujemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Nim wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując przesyłkę do transportu trzeba nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniamipustą przestrzeń warto naładować fragmentami trocin, gazet czy też materiałem. Bardzo delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać tworzywa do owinięcia przesyłki?

    Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim włożymy rzecz do pudła, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszystkie niepotrzebne naklejki i teksty, które mogłyby zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić pokrywy kartonu. Na zewnątrz pudła przyklejmy widoczną kopertę, na której zanotujemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Haga, Holandia

27 lip 2017

Adres i termin dostawy

Głuchołazy, Polska

29 lip 2017