(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-08-30 21:28

1 paczka

(Nr 1998233)
1 paczka

Długość [m]:

0.9

Szerokość [m]:

0.7

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg:

15.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1347.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej wymiarów, wagi oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby zlokalizować najbardziej atrakcyjną usługę transportu paczki, opłaca się opublikować darmowe ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem dobrze jest podać rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Te wskazówkiwyjątkowo ważne, jeżeli chcemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, upewnij się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując paczkę do transportu należy nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniamipustą przestrzeń należy napakować kawałkami styropianu, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj kruche pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć tworzywa do owinięcia paczki?

    Kartony i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim zapakujemy rzecz do kartonu, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszelkie nieprzydatne etykiety i teksty, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch pudła. Na zewnątrz kartonu przyklejmy białą kartkę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

London, United Kingdom

Od 4 wrz 2017 do 5 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Poznań, Polska

Od 8 wrz 2017 do 9 wrz 2017