(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-10-25 22:23

1 paczka

(Nr 2115096)
1 paczka

Waga w kg (łączna):

1.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 1101.00 km

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej gabarytów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby wyszukać najbardziej ciekawą usługę transportu paczki, należy opublikować darmowe zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Ponadto przed samym przewozem warto podać rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przetransportować przedmioty kruche i łamliwe. Te informacje są bardzo istotne, kiedy chcemy przetransportować pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Nim zdecydujesz się na firmę transportową, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując paczkę do transportu opłaca się pamiętać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy napakować fragmentami styropianu, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Szczególnie kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć tworzywa do zapakowania przesyłki?

    Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim włożymy rzecz do pudła, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbyteczne naklejki i teksty, które mogłyby zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić wierzch kartonu. Do powierzchni pudła przymocujmy widoczną kartkę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

27 paź 2017

Adres i termin dostawy

Darmstadt, 64283, Niemcy

27 paź 2017