(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-10-25 22:23

1 paczka

(Nr 2115096)
1 paczka

Waga w kg:

1.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 1101.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

100 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-10-2017, 11:14

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-27 do 2017-10-31

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 100 zł

Wiadomości: (1)

fordzik1980
26-10-2017, 11:20
4 dni to za dlugo ja to potrzebuej na te sobote
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru i od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej ciekawą usługę przewozu paczki, dobrą praktyką jest opublikować za darmo ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem warto zaznaczyć rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Te informacjewyjątkowo istotne, kiedy chcemy przewieźć pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Przed tym zdecydujesz się na firmę transportową, przekonaj się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując paczkę do transportu opłaca się nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniempustą przestrzeń można naładować kawałkami styropianu, papieru czy też gąbką. Bardzo delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć tworzywa do owinięcia pakunku?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy rzecz do pudła, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbędne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić klapy kartonu. Na wierzch kartonu umieśćmy białą kopertę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

27 paź 2017

Adres i termin dostawy

Darmstadt, Niemcy

27 paź 2017