(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-11-16 12:27

1 paczka

(Nr 2159496)
1 paczka

Długość [m]:

40

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

70

Waga w kg (łączna):

50.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 719.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki zależy od jej wymiarów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby wyszukać najbardziej korzystną opcję transportu pakunku, warto opublikować darmowe zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Ponadto przed samym transportem można podać rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo ważne, gdy planujemy przewieźć pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej czujności. Zanim zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując paczkę do wysyłki należy pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można naładować fragmentami styropianu, gazet czy też materiałem. W szczególności delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać tworzywa do zapakowania przesyłki?

    Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do pudła, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszystkie nieprzydatne naklejki i teksty, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy pudła. Do powierzchni kartonu przymocujmy widoczną kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Rzeszów, 35-001, Polska

Od 16 lis 2017 do 19 lis 2017

Adres i termin dostawy

Piece, 83-261, Polska

Termin elastyczny