(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-11-22 08:42

1 paczka

(Nr 2171208)

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

100

Waga w kg (łączna):

15.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 297.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną usługę przewozu przesyłki, dobrą praktyką jest opublikować za darmo ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest określić rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Te informacje są szczególnie ważne, jeżeli chcemy przewieźć paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Zanim wybierzesz firmę transportową, upewnij się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując paczkę do wysyłki trzeba nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można wypchać fragmentami styropianu, papieru czy też gąbką. Szczególnie kruche przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć materiały do owinięcia przesyłki?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim włożymy rzecz do opakowania, oceńmy jego stan, usuńmy wszelkie zbyteczne etykiety i teksty, które mogą zdezorientować przewoźnika. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć klapy kartonu. Na zewnątrz pudła przyklejmy widoczną kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Rzeszów, 35-001, Polska

Od 22 lis 2017 do 24 lis 2017

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Od 24 lis 2017 do 1 gru 2017