(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-03 07:53

1 paczka

(Nr 2252430)
1 paczka

Długość [m]:

100

Szerokość [m]:

100

Wysokość [m]:

100

Waga w kg (łączna):

50.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi i od trasy paczki. Aby zlokalizować najbardziej ciekawą opcję przewozu pakunku, dobrą praktyką jest wystawić bezpłatne zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem warto podać rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Takie informacje są wyjątkowo istotne, kiedy chcemy przewieźć pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Zanim zdecydujesz się na firmę transportową, upewnij się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując przesyłkę do transportu trzeba nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można naładować kawałkami trocin, papieru lub materiałem. Zwłaszcza kruche paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć materiały do zapakowania pakunku?

    Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy rzecz do pudła, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne etykiety i objaśnienia, które mogą zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić klapy pudła. Na wierzch kartonu umieśćmy widoczną kopertę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Pekin, 100010, Chiny

Termin elastyczny