(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-28 20:31

1 paczka

(Nr 2329088)
1 paczka

Długość [m]:

40

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

30

Waga w kg (łączna):

1.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 450.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi oraz od trasy paczki. Aby zlokalizować najbardziej korzystną usługę przewozu pakunku, opłaca się wystawić za darmo zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym transportem można podać rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i łamliwe. Te informacje są wyjątkowo istotne, kiedy chcemy przewieźć paczkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej czujności. Zanim wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując przesyłkę do transportu trzeba nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można napakować kawałkami styropianu, papieru czy też materiałem. Szczególnie kruche pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć tworzywa do zapakowania przesyłki?

    Tekturę i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim umieścimy rzecz do kartonu, zobaczmy jego stan, usuńmy wszelkie niepotrzebne etykiety i objaśnienia, które mogą zmylić firmę transportową. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić klapy pudła. Na wierzch pudła przyklejmy widoczną kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Herby, 42-284, Polska

Od 29 sty 2018 do 30 sty 2018

Adres i termin dostawy

Białystok, 15-001, Polska

1 lut 2018