(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-02-21 17:11

1 paczka

(Nr 2401844)
1 paczka

Długość [m]:

1.6

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

0.2

Waga w kg (łączna):

44.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 109.00 km

Transport paczek

    Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej formatów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej ciekawą usługę przewozu paczki, dobrą praktyką jest wystawić za darmo zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Oprócz tego przed samym transportem dobrze jest określić rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są bardzo istotne, kiedy planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Przed tym zdecydujesz się na firmę transportową, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując paczkę do wysyłki należy pamiętać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto wypchać kawałkami styropianu, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj delikatne przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać materiały do owinięcia paczki?

    Tekturę i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim umieścimy rzecz do opakowania, oceńmy jego stan, usuńmy wszystkie nieprzydatne etykiety i napisy, które mogłyby zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić klapy kartonu. Na zewnątrz kartonu przyklejmy białą kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Ełk, 19-300, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Białystok, 15-001, Polska

Termin elastyczny