(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-02-24 14:04

1 paczka

(Nr 2411084)
1 paczka

Długość [m]:

20

Szerokość [m]:

30

Wysokość [m]:

25

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 131.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki zależy od jej gabarytów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby znaleźć najbardziej korzystną usługę transportu pakunku, dobrą praktyką jest wystawić bezpłatne zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Ponadto przed samym transportem dobrze jest podać rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Takie informacje są bardzo istotne, kiedy planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Zanim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując paczkę do transportu opłaca się pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy wypełnić fragmentami trocin, papieru lub gąbką. W szczególności delikatne przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać tworzywa do zapakowania paczki?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim włożymy rzecz do pudła, zobaczmy jego stan, usuńmy wszystkie niepotrzebne naklejki i objaśnienia, które mogą zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy pudła. Na zewnątrz kartonu umieśćmy widoczną kartkę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Zeewolde, Holandia

24 lut 2018

Adres i termin dostawy

Helmond, Holandia

24 lut 2018