(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-02-26 11:39

1 paczka

(Nr 2416292)
1 paczka

Długość [m]:

66

Szerokość [m]:

33

Wysokość [m]:

33

Waga w kg (łączna):

7.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 1950.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi i od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej ciekawą opcję transportu pakunku, warto opublikować darmowe ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem dobrze jest podać rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Te informacje są bardzo ważne, kiedy planujemy przetransportować pakunek zawierający szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej czujności. Nim wybierzesz przewoźnika, upewnij się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując paczkę do przewozu warto pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy wypchać kawałkami trocin, papieru lub materiałem. Bardzo kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć tworzywa do owinięcia przesyłki?

    Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy rzecz do pudła, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbędne naklejki i objaśnienia, które mogą zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić wierzch kartonu. Do powierzchni kartonu przyklejmy białą kartkę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

București, 010051, Rumunia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gdynia, 81-338, Polska

Termin elastyczny