(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-02-26 15:46

1 paczka (Nr 2417540)

1 paczka

Długość [m]:

125

Szerokość [m]:

55

Wysokość [m]:

50

Waga w kg (łączna):

29.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 338.00 km

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej formatów, ciężaru i od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą opcję przewozu przesyłki, dobrą praktyką jest wystawić darmowe zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem można określić typ transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są szczególnie istotne, gdy planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Nim wybierzesz przewoźnika, przekonaj się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując przesyłkę do transportu warto nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy wypełnić fragmentami styropianu, gazet lub materiałem. Szczególnie delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać surowce do owinięcia przesyłki?

    Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy rzecz do pudła, oceńmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbędne naklejki i teksty, które mogłyby zmylić przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Do powierzchni pudła przyklejmy białą kopertę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Od 26 lut 2018 do 27 lut 2018

Adres i termin dostawy

Oświęcim, Polska

Od 28 lut 2018 do 1 mar 2018