(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-25 11:34

1 Paczka (Nr 2749260)

1 Paczka

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

40

Waga w kg (łączna):

100.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 377.00 km

Transport paczek

    Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej formatów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej korzystną opcję przewozu pakunku, dobrą praktyką jest wystawić darmowe zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym transportem warto zaznaczyć typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Te informacje są wyjątkowo istotne, gdy planujemy przewieźć paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej czujności. Nim wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując paczkę do przewozu opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można wypchać fragmentami trocin, gazet czy też materiałem. Bardzo delikatne przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać tworzywa do zapakowania paczki?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy rzecz do opakowania, oszacujmy jego stan, usuńmy wszelkie zbędne etykiety i teksty, które mogą zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić pokrywy pudła. Do powierzchni pudła przyklejmy białą kartkę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Trzciel, Polska

Od 25 maj 2018 do 28 maj 2018

Adres i termin dostawy

Raszyn, Polska

Termin elastyczny