(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-25 15:15

1 paczka (Nr 2750248)

1 paczka

Długość [m]:

500

Szerokość [m]:

300

Wysokość [m]:

300

Waga w kg (łączna):

30.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 583.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej gabarytów, wagi i od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej ciekawą opcję przewozu pakunku, należy wystawić za darmo ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem warto podać typ transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie informacje są szczególnie ważne, kiedy chcemy przetransportować paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Przed tym zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując paczkę do wysyłki należy pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto wypchać kawałkami styropianu, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza kruche paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać surowce do zapakowania przesyłki?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim zapakujemy rzecz do kartonu, oceńmy jego stan, usuńmy wszelkie niepotrzebne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy pudła. Do powierzchni kartonu umieśćmy widoczną kartkę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Zanklewo, 18-430, Polska

Od 28 maj 2018 do 1 cze 2018

Adres i termin dostawy

Lubin, 59-300, Polska

Od 1 cze 2018 do 2 cze 2018