1 paczka (Nr 5677127)

1 paczka

Długość [m]:

0.5

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

20.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1528.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Łódź

Od 21 lut 2020 do 31 mar 2020

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Londyn

Od 21 lut 2020 do 31 mar 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu paczki zależy od jej gabarytów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję transportu paczki, opłaca się wystawić za darmo ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest określić rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Te informacje są szczególnie ważne, gdy planujemy przewieźć pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Przed tym zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując przesyłkę do wysyłki trzeba nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można wypchać kawałkami trocin, gazet lub materiałem. Nadzwyczaj kruche paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać materiały do owinięcia pakunku?

 

Kartony i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie niepotrzebne etykiety i teksty, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy pudła. Do powierzchni kartonu umieśćmy białą kopertę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).