(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 PACZKA & 1 WIESZAKO-KARTON (Nr 4983742)

Długość [m]:

70

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

50

Waga w kg (łączna):

30

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1600.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

1 mar 2020

Adres i termin dostawy

Francja, Île-De-France, Paris

5 mar 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu pakunku zależy od jej rozmiarów, ciężaru oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby wyszukać najbardziej ciekawą opcję transportu przesyłki, dobrą praktyką jest wystawić za darmo ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest określić rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są szczególnie istotne, jeżeli planujemy przewieźć paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Przed tym wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując paczkę do transportu warto nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można wypchać fragmentami trocin, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać materiały do owinięcia pakunku?

 

Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim zapakujemy rzecz do pudła, oceńmy jego stan, usuńmy wszystkie nieprzydatne etykiety i objaśnienia, które mogą zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić pokrywy kartonu. Na zewnątrz pudła przyklejmy widoczną kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).