(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-07-22 13:48

1 paczka 35 kg

(Nr 2997120)

Długość [m]:

0.58

Szerokość [m]:

0.58

Wysokość [m]:

0.64

Waga w kg (łączna):

38.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1215.00 km

Transport paczek

    Cena transportu pakunku zależy od jej gabarytów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą opcję transportu paczki, dobrą praktyką jest wystawić darmowe ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem można podać rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Te informacje są bardzo ważne, jeżeli planujemy przewieźć pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Zanim wyłonisz firmę transportową, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując przesyłkę do wysyłki należy nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można napakować kawałkami styropianu, papieru lub gąbką. Bardzo kruche paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć tworzywa do zapakowania pakunku?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy przedmiot do kartonu, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbędne naklejki i teksty, które mogą zwieść przewoźnika. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić klapy pudła. Do powierzchni kartonu przyklejmy białą kartkę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Albert, 80300, Francja

4 sie 2018

Adres i termin dostawy

Pasikurowice, Polska

Od 23 lip 2018 do 5 sie 2018