(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-04 21:48

1 paczka d

(Nr 2256669)
1 paczka d

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 931.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

999 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-01-2018, 14:13

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-08 do 2018-02-10

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam Gabrysia K.

Cena (zawiera VAT): 999 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku zależy od jej wymiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej korzystną usługę transportu paczki, należy wystawić za darmo ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem warto podać typ transportowanego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Te wskazówki są bardzo ważne, kiedy planujemy przesłać pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej ostrożności. Przed tym wybierzesz firmę transportową, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując paczkę do wysyłki należy nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy wypchać fragmentami trocin, gazet czy też materiałem. Szczególnie kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać surowce do owinięcia przesyłki?

    Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy rzecz do kartonu, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie nieprzydatne etykiety i teksty, które mogą zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić wierzch pudła. Do powierzchni kartonu przymocujmy białą kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Chmielnicki, 29000-29499, Ukraina

Termin elastyczny