(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-31 18:37

1 paczka do Aleksandrii

(Nr 2339720)
1 paczka do Aleksandrii

Długość [m]:

3.4

Szerokość [m]:

0.9

Wysokość [m]:

0.09

Waga w kg (łączna):

160.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 498.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej rozmiarów, ciężaru oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby wyszukać najbardziej korzystną usługę transportu przesyłki, dobrą praktyką jest opublikować za darmo zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Oprócz tego przed samym przewozem dobrze jest określić rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Te wskazówki są szczególnie istotne, gdy planujemy przesłać pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na firmę transportową, upewnij się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując przesyłkę do transportu należy nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto napakować fragmentami trocin, gazet lub materiałem. W szczególności kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać surowce do owinięcia paczki?

    Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim włożymy rzecz do kartonu, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbyteczne naklejki i napisy, które mogą zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić klapy pudła. Na wierzch pudła przyklejmy białą kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Poczopek, 16-113, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Aleksandria, 42-274, Polska

Termin elastyczny