(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 paczka do Armenia (Nr 5214978)

1 paczka do Armenia

Długość [m]:

130

Szerokość [m]:

45

Wysokość [m]:

86

Waga w kg (łączna):

85

Liczba sztuk:

1

Dystans: 2788.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Podlaskie, Białystok

Od 25 paź 2019 do 28 paź 2019

Adres i termin dostawy

Armenia, Erywań, Erywań

Od 1 lis 2019 do 14 lis 2019


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu paczki zależy od jej wymiarów, wagi i od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej korzystną usługę przewozu pakunku, warto opublikować bezpłatne ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Oprócz tego przed samym transportem dobrze jest określić rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie informacje są szczególnie ważne, jeśli chcemy przetransportować przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na firmę transportową, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując przesyłkę do przewozu trzeba nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto wypchać fragmentami trocin, gazet czy też materiałem. Nadzwyczaj delikatne paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać materiały do zapakowania paczki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy rzecz do pudła, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszystkie nieprzydatne etykiety i objaśnienia, które mogą zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć klapy pudła. Do powierzchni pudła umieśćmy widoczną kartkę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).