Paczki Dodano: 2017-10-29 14:15

1 paczka do Francji

(Nr 2121771)
1 paczka do Francji

Długość [m]:

1,50

Szerokość [m]:

0,80

Wysokość [m]:

0,16

Waga w kg:

60.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 1196.00 km

Informacje dodatkowe:

Towar niepodzielny w kartonie

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej gabarytów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej atrakcyjną opcję transportu pakunku, dobrą praktyką jest opublikować za darmo zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Dodatkowo przed samym przewozem dobrze jest określić typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Takie informacjeszczególnie ważne, jeżeli planujemy przewieźć przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej ostrożności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując przesyłkę do wysyłki należy nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniemwolną przestrzeń można wypełnić fragmentami styropianu, papieru czy też materiałem. Bardzo kruche pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć materiały do zapakowania przesyłki?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim włożymy przedmiot do pudła, zobaczmy jego stan, usuńmy wszystkie zbędne naklejki i napisy, które mogą zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć wierzch kartonu. Na wierzch pudła przymocujmy widoczną kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Mielno Koszalińskie, Mielno, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sierentz, Francja

Termin elastyczny