(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-11-21 20:05

1 paczka do Iranu

(Nr 2170536)
1 paczka do Iranu

Długość [m]:

0.40

Szerokość [m]:

0.30

Wysokość [m]:

0.30

Waga w kg (łączna):

11.20

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 4169.00 km

Transport paczek

    Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej gabarytów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby zlokalizować najbardziej atrakcyjną usługę transportu pakunku, dobrą praktyką jest opublikować darmowe ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem warto zaznaczyć rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Takie informacje są szczególnie istotne, gdy chcemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Nim wybierzesz firmę transportową, utwierdź się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując przesyłkę do transportu trzeba nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można naładować kawałkami styropianu, gazet czy też materiałem. W szczególności kruche przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć tworzywa do owinięcia paczki?

    Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim włożymy rzecz do opakowania, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszystkie niepotrzebne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zmylić firmę transportową. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić pokrywy pudła. Do powierzchni pudła umieśćmy białą kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Teheran, Iran

Termin elastyczny