(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-06-05 07:46

1 paczka do niemiec

(Nr 1827452)

Długość [m]:

1,30

Szerokość [m]:

1,00

Wysokość [m]:

1,2

Waga w kg (łączna):

50.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 976.00 km

Informacje dodatkowe:

Czy ma ktoś kurs między Wolverhampton (Anglia) a Giessen/Frankfurt (Niemcy) lub okolice? Potrzebny transport przesyłki w wielkości palety (maks 50 kg)

Oferty od Przewoźników (0)

620 zł

ID firmy: 64438
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 08:57

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-09 do 2017-06-12

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 620 zł

Wiadomości: (1)

Jaroslaw G. (Przewoźnik)
05-06-2017, 08:58
witam. Transport bezpośredni od drzwi do drzwi ubezpieczony 350000 eur. zapraszamy

990 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 08:45

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-25

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam BIURO :) :)

Cena (zawiera VAT): 990 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki zależy od jej rozmiarów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej korzystną opcję transportu paczki, dobrą praktyką jest opublikować darmowe zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Ponadto przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są szczególnie istotne, jeśli planujemy przesłać paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Przed tym wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując przesyłkę do transportu trzeba pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy napakować kawałkami styropianu, gazet lub gąbką. Szczególnie kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać materiały do zapakowania przesyłki?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy rzecz do kartonu, oceńmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbędne etykiety i napisy, które mogą zwieść przewoźnika. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć klapy kartonu. Do powierzchni kartonu umieśćmy białą kopertę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Wolverhampton, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gießen, Niemcy

Termin elastyczny