(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-04 11:32

1 paczka do Niemiec

(Nr 2255163)
1 paczka do Niemiec

Długość [m]:

400

Szerokość [m]:

200

Wysokość [m]:

600

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 848.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru oraz od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej ciekawą usługę transportu przesyłki, dobrą praktyką jest opublikować za darmo ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem można określić typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo istotne, gdy planujemy przetransportować pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując paczkę do przewozu warto pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można wypchać fragmentami styropianu, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać tworzywa do zapakowania przesyłki?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim włożymy przedmiot do pudła, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie nieprzydatne naklejki i napisy, które mogą zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić wierzch kartonu. Na zewnątrz pudła przyklejmy widoczną kartkę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Euskirchen, Niemcy

Termin elastyczny