(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 paczka do Niemiec (Nr 4591149)

1 paczka do Niemiec

Długość [m]:

1.2

Szerokość [m]:

0.7

Wysokość [m]:

0.6

Waga w kg (łączna):

35.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1202.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Aylesbury Vale

Od 25 sie 2019 do 28 sie 2019

Adres i termin dostawy

Niemcy, Berlin, Berlin

Od 26 sie 2019 do 29 sie 2019


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu przesyłki zależy od jej formatów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą usługę transportu pakunku, dobrą praktyką jest wystawić za darmo ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem warto określić typ transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Te informacje są wyjątkowo istotne, jeśli chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Nim wyłonisz przewoźnika, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując przesyłkę do transportu warto nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można wypchać fragmentami styropianu, gazet lub gąbką. W szczególności kruche paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać tworzywa do zapakowania przesyłki?

 

Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy rzecz do pudła, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszystkie niepotrzebne naklejki i objaśnienia, które mogą zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch pudła. Na zewnątrz kartonu przymocujmy widoczną kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).