(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-07-24 10:33

1 paczka do Niemiec - lekka

(Nr 3004772)
1 paczka do Niemiec - lekka

Długość [m]:

1.8

Szerokość [m]:

0.55

Wysokość [m]:

0.2

Waga w kg (łączna):

8.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1131.00 km

Transport paczek

    Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi i od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej atrakcyjną opcję transportu pakunku, dobrą praktyką jest wystawić za darmo zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem dobrze jest podać rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Takie informacje są bardzo ważne, kiedy chcemy przesłać paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Przed tym wyłonisz przewoźnika, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując paczkę do wysyłki warto nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy wypełnić kawałkami styropianu, gazet czy też materiałem. Nadzwyczaj kruche paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać materiały do zapakowania przesyłki?

    Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim włożymy przedmiot do opakowania, zobaczmy jego stan, usuńmy wszelkie nieprzydatne etykiety i objaśnienia, które mogą zwieść przewoźnika. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić wierzch kartonu. Na zewnątrz pudła przyklejmy białą kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

aleja Józefa Piłsudskiego, Białystok, Polska

Od 27 lip 2018 do 30 lip 2018

Adres i termin dostawy

Detmold, Niemcy

Termin elastyczny