(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-04-29 17:03

1 paczka do Pakistanu

(Nr 2643800)
1 paczka do Pakistanu

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

30

Wysokość [m]:

10

Waga w kg (łączna):

3.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 7095.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi i od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej ciekawą opcję transportu paczki, opłaca się opublikować darmowe zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Dodatkowo przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć typ transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Te wskazówki są szczególnie istotne, jeśli planujemy przewieźć paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Przed tym wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując paczkę do przewozu trzeba pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy naładować kawałkami trocin, papieru lub gąbką. Zwłaszcza delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć surowce do zapakowania przesyłki?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do pudła, oceńmy jego stan, usuńmy wszelkie zbędne naklejki i teksty, które mogą zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić wierzch pudła. Do powierzchni pudła umieśćmy białą kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Karaczi, 74400, Pakistan

Termin elastyczny