(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-09-05 17:14

1 paczka do pl

(Nr 2010476)
1 paczka do pl

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg:

10.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2867.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2000 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

19-09-2017, 22:52

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-22

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam, Kierowca z naszej firmy ładuje się w piątek w Maladze. Dlatego proponuję załadunek w ten sam dzień (godz. do ustalenia). Ładunek jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu maksymalnie 3-4 dni. Jako firma ze swojej strony oferujemy załadunek i rozładunek (każdy samochód posiada wózek paletowy oraz windę). Posiadamy aktualne ubezpieczenie OCP. Istniejemy na międzynarodowym rynku transportowym od 2014. Aktualnie przestaliśmy korzystać z firmy zewnętrznej (spedycji), dlatego jeszcze nie możemy pochwalić się tutaj, na clicktransie zadowolonymi Klientami w postaci opinii lub komentarzy. Chodź tak naprawdę przez czas naszej działalności mamy ich wielu. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani ofertą mojej firmy zapraszam do kontaktu. :)

Cena (zawiera VAT): 2000 zł

Wiadomości:

2800 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

19-09-2017, 03:24

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-22

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam, Posiadamy aktualne ubezpieczenie OCP. Istniejemy na międzynarodowym rynku transportowym od 2014. Aktualnie przestaliśmy korzystać z firmy zewnętrznej (spedycji), dlatego jeszcze nie możemy pochwalić się tutaj, na clicktransie zadowolonymi Klientami w postaci opinii lub komentarzy. Chodź tak naprawdę przez czas naszej działalności mamy ich wielu. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani ofertą mojej firmy zapraszam do kontaktu. :)

Cena (zawiera VAT): 2800 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena transportu paczki uzależniona jest od jej kształtów, wagi i od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej atrakcyjną opcję transportu pakunku, należy opublikować bezpłatne ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Ponadto przed samym transportem można określić rodzaj transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Takie informacjebardzo istotne, gdy chcemy przetransportować paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej czujności. Nim wyłonisz firmę transportową, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując paczkę do transportu opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniempustą przestrzeń warto naładować kawałkami styropianu, gazet czy też materiałem. Zwłaszcza kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć surowce do owinięcia przesyłki?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy przedmiot do pudła, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne etykiety i teksty, które mogą zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy pudła. Do powierzchni kartonu przymocujmy widoczną kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Torre del Mar, España

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

plac Wolności 17, Międzylesie, dolnośląskie, Polska

Termin elastyczny