(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-09-05 17:14

1 paczka do pl

(Nr 2010476)
1 paczka do pl

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

10.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2867.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2000 zł

ID firmy: 488525
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

19-09-2017, 22:52

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-22

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam, Kierowca z naszej firmy ładuje się w piątek w Maladze. Dlatego proponuję załadunek w ten sam dzień (godz. do ustalenia). Ładunek jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu maksymalnie 3-4 dni. Jako firma ze swojej strony oferujemy załadunek i rozładunek (każdy samochód posiada wózek paletowy oraz windę). Posiadamy aktualne ubezpieczenie OCP. Istniejemy na międzynarodowym rynku transportowym od 2014. Aktualnie przestaliśmy korzystać z firmy zewnętrznej (spedycji), dlatego jeszcze nie możemy pochwalić się tutaj, na clicktransie zadowolonymi Klientami w postaci opinii lub komentarzy. Chodź tak naprawdę przez czas naszej działalności mamy ich wielu. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani ofertą mojej firmy zapraszam do kontaktu. :)

Cena (zawiera VAT): 2000 zł

Wiadomości:

2800 zł

ID firmy: 488525
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

19-09-2017, 03:24

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-22

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam, Posiadamy aktualne ubezpieczenie OCP. Istniejemy na międzynarodowym rynku transportowym od 2014. Aktualnie przestaliśmy korzystać z firmy zewnętrznej (spedycji), dlatego jeszcze nie możemy pochwalić się tutaj, na clicktransie zadowolonymi Klientami w postaci opinii lub komentarzy. Chodź tak naprawdę przez czas naszej działalności mamy ich wielu. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani ofertą mojej firmy zapraszam do kontaktu. :)

Cena (zawiera VAT): 2800 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej kształtów, wagi oraz od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą opcję transportu pakunku, należy wystawić bezpłatne ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym przewozem można określić typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i łamliwe. Te informacje są bardzo istotne, jeżeli chcemy przesłać pakunek zawierający szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej czujności. Zanim wybierzesz firmę transportową, upewnij się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując paczkę do przewozu opłaca się nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto naładować fragmentami styropianu, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza kruche paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać tworzywa do owinięcia przesyłki?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim umieścimy rzecz do kartonu, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbędne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy pudła. Na zewnątrz pudła przyklejmy białą kopertę, na której zanotujemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Vélez-Málaga, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Międzylesie, Polska

Termin elastyczny