(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-10-29 22:10

1 paczka do PL

(Nr 2122590)

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

15.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1339.00 km

Transport paczek

    Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej gabarytów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej atrakcyjną usługę przewozu paczki, warto wystawić za darmo zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym przewozem warto zaznaczyć rodzaj transportowanego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie informacje są bardzo ważne, gdy chcemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Nim wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując przesyłkę do transportu należy nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy napakować kawałkami styropianu, gazet czy też materiałem. Szczególnie kruche paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać materiały do zapakowania paczki?

    Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do kartonu, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbyteczne etykiety i teksty, które mogłyby zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić pokrywy pudła. Na zewnątrz kartonu umieśćmy białą kopertę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Kranenburg, 47559, Niemcy

29 paź 2017

Adres i termin dostawy

Skopanie, 39-450, Polska

2 lis 2017