(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-10-18 21:41

1 paczka do polski

(Nr 2100411)
1 paczka do polski

Długość [m]:

30

Szerokość [m]:

20

Wysokość [m]:

30

Waga w kg (łączna):

2.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 274.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki zależy od jej kształtów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej ciekawą usługę przewozu paczki, opłaca się opublikować za darmo ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Oprócz tego przed samym transportem warto określić rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Te wskazówki są bardzo ważne, jeśli chcemy przewieźć pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Zanim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując przesyłkę do transportu trzeba nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można napakować fragmentami styropianu, gazet czy też materiałem. W szczególności kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać materiały do zapakowania paczki?

    Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy rzecz do kartonu, oszacujmy jego stan, usuńmy wszystkie niepotrzebne etykiety i napisy, które mogą zwieść przewoźnika. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić klapy pudła. Do powierzchni pudła przymocujmy białą kartkę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Berlin, Niemcy

Od 26 paź 2017 do 30 lis 2017

Adres i termin dostawy

Poznań, Polska

Od 27 paź 2017 do 1 gru 2017