(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-26 20:38

1 paczka do Polski (Nr 2753852)

1 paczka do Polski

Długość [m]:

1.5

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

15.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1762.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej gabarytów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby wyszukać najbardziej atrakcyjną opcję transportu paczki, należy opublikować za darmo ofertę w portalu Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Dodatkowo przed samym transportem można określić rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Takie informacje są wyjątkowo istotne, kiedy chcemy przetransportować pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na firmę transportową, utwierdź się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując paczkę do przewozu warto nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można napakować kawałkami trocin, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności kruche paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać materiały do owinięcia paczki?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim umieścimy przedmiot do kartonu, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszystkie niepotrzebne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić pokrywy pudła. Do powierzchni kartonu przymocujmy białą kartkę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Oslo, Norwegia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lublin, Polska

Termin elastyczny