(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 paczka do polski (Nr 4717144)

1 paczka do polski

Długość [m]:

160

Szerokość [m]:

51

Wysokość [m]:

51

Waga w kg (łączna):

12.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Stany Zjednoczone, Florida, Hialeah

Od 22 lip 2019 do 18 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej kształtów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby wyszukać najbardziej korzystną opcję transportu paczki, należy opublikować za darmo ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć typ transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Te wskazówki są bardzo ważne, gdy chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej czujności. Przed tym wyłonisz przewoźnika, przekonaj się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując przesyłkę do transportu trzeba pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy naładować kawałkami trocin, gazet lub materiałem. Szczególnie delikatne pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć surowce do zapakowania paczki?

 

Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy przedmiot do kartonu, oceńmy jego stan, zabierzmy wszystkie niepotrzebne etykiety i teksty, które mogą zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić wierzch pudła. Na wierzch pudła przyklejmy widoczną kopertę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).