(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 paczka do Polski (Nr 4932510)

Długość [m]:

0.53

Szerokość [m]:

0.53

Wysokość [m]:

0.4

Waga w kg (łączna):

10.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 1762.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Daventry

Od 21 sie 2019 do 25 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

Od 26 sie 2019 do 13 wrz 2019


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu paczki zależy od jej formatów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej korzystną usługę przewozu paczki, warto opublikować za darmo ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Oprócz tego przed samym przewozem dobrze jest podać typ przewożonego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Te wskazówki są wyjątkowo ważne, jeśli chcemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na przewoźnika, upewnij się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując przesyłkę do wysyłki opłaca się pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można wypchać kawałkami styropianu, gazet czy też gąbką. Nadzwyczaj delikatne pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać tworzywa do owinięcia paczki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy przedmiot do kartonu, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie niepotrzebne naklejki i teksty, które mogą zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć klapy kartonu. Na zewnątrz kartonu umieśćmy widoczną kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).